Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Ефективна нейтралізації печії з ГастроЛад

23.09.2018

ГастроЛад сприяє нейтралізації вільної соляної кислоти шлункового соку та обволікає аферентні нервові закінчення, тим самим знижуючи їх подразливість. Дія ГастроЛад полягає в безпосередній взаємодії з соляною кислотою шлунку, яка призводить до її інактивації. Основними фармакологічними властивостями продукту є зменшення подразливої дії соляної кислоти на слизову оболонку шлунку і підвищення внутрішньошлункового рН.

Склад однієї табл. 2,5 г:

кальцію карбонат – 1,625 г (в перерахунку на кальцій 650 мг) , магнію карбонат – 0,125 г (в перерахунку на магній 36 мг), кислота лимонна – 0,425 г; допоміжні речовини: МКЦ, КМЦ, крохмаль, ароматизатор апельсин, натрію сахарин, ментол, ПЕГ-40, кальцію стеарат, натрію бензоат.

Рекомендації до споживання:

ГастроЛад сприяє нормалізації кислотності шлункового соку. Може бути рекомендована як додаткове джерело кальцію та магнію. Після прийому, нетривалий час може зберігатися легкий посмак, який обумовлений незначними коливаннями показників рН. 

Продукт не є замінником різноманітного, збалансованого харчування та здорового способу життя.

Спосіб вживання:

дорослим по 1-2 таблетки на день, у період неприємного відчуття печії, запити водою або розжувати. 

Не перевищувати рекомендовану денну кількість (не більше 4-х таблеток на добу).

 

Протипоказання:

Засіб заборонено приймати при індивідуальній чутливісті до компонентів продукту, дітям до 12 років, вагітним та у період лактації.

Строк придатності:

36 місяців від дати виготовлення. Точна дата виготовлення вказана на упаковці.

Умови зберігання:

Таблетки ГастроЛад потрібно зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, за температури від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

Таблетки випускаються у картонній коробці, яка містить 2 блістера з плівки ПВХ та алюмінієвої фольги, кожен блістер містить 8 таблеток, маса нетто кожної 2,5 г.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

ТУ У 10.8-36226540-016:2013.

Адреса виробництва: 62418, Україна, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.

Виробник: ТОВ «Красота та Здоров’я», 61001, Україна, м. Харків, вул. Сомівська, 12-Б; тел. +38 (057) 761-27-99;

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

 

Наши рекомендации

Унікальна формула позбавлення від болю “Дикломед”

обезболивающее

Крем на гелевій основі “Дикломед” рекомендовано застосовувати як допоміжний засіб для покращення рухливості суглобів та зменшення дискомфортних відчуттів. Його вже можна придбати у інтернет-аптеці “Живая вода” (далее…)

Спрей від педикульозу ПАРАСТОП

Спрей від педикульозу ПАРАСТОП

Новий спрей від педикульозу ПАРАСТОП є допоміжним засобом у випадку профілактики та лікування педикульозу на основі ефірних олій. (далее…)

Алкоспас – ефективний засіб від похмілля

похмелье

АЛКОСПАС – це  дієтична добавка, що може бути застосована для запобігання проявам алкогольної інтоксикації та/або пом’якшенню і усуненню проявів похмілля. Сприяє покращенню самопочуття, відновленню фізичної та розумової працездатності. Має антиоксидантну дію.

(далее…)

Новарсил форте – втричи сильніший захист печінки

печень

Склад однієї табл. 0,18 г: екстракт насіння розторопші – 100 мг; Допоміжні речовини: крохмаль, МКЦ, КМЦ, кальцію стеарат, аеросіл, магнію карбонат основний, полівінілпіролідон, титану діоксид, барвник харчовий, тальк, віск, вода.

(далее…)

АНТИ СЕПТИК спрей 40 мл

обработка ран

Свойства:

 АНТИ СЕПТИК спрей 40 мл содержит изопропиловый спирт, глицерин и пантенол как вспомогательные компоненты.

Флакон 40 мл с распылителем.

Бесцветная жидкость со спиртовым запахом. (далее…)