Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Про мережу

Свою історію аптечна мережа “Жива вода” веде з 2001 року, коли була відкрита перша аптека мережі на бульварі Центральному в Запоріжжі, і ось вже більше двох десятків років мережа розвивається для того щоб кожен мешканець Запоріжжя міг отримати якісну фармацевтичну допомогу швидко і безвідмовно. За ці роки аптечна мережа “Жива вода” здобула славу аптеки, в якій фармацевти розмовляють з відвідувачем, де розуміють, що не тільки низькими цінами на ліки можна допомогти людині, а й професійною порадою, участю і турботою.

П’ять головних причин вибрати аптеку “Жива вода”:

  • Аптека «Жива вода» №1 визнана «Аптекой року-2011» в Україні.
    Стабільно доступні ціни на якісні ліки.
  • Вам не доведеться більше їздити по всьому місту в пошуках потрібного препарату, адже наші аптеки є практично у всіх районах Запоріжжя, поруч з вашим будинком. Аптеки-партнери “Здрава”, “Благодать”, Оптимальна аптека” та “Соціальна аптека” діють у 12 містах нашої країни.
  • Денна аптечна довідка дасть вам можливість знайти необхідний препарат, а також всю інформацію про нього, по телефону (061) 2-203-203, (095) 2-209-209 протягом декількох хвилин.
  • Купуйте ліки ще дешевше! Гнучка накопичувальна дисконтна програма дозволить вам економити на кожній покупці, брати участь у спеціальних акціях і програмах для постійних клієнтів.

Наші рекомендації