Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Яку кількість кави дозволяється вживати середньостатистичній дорослій людині

02.02.2021
какой кофе лучше

Хоча фахівці раз у раз попереджають про шкоду надмірного споживання кави, багато хто не знає точних “безпечних” доз. Насправді це значення набагато вище, ніж думає більшість. Фактично, в день можна випивати як мінімум чотири чашки цього напою.

За даними клініки Мейо, середньостатистичній дорослій людині дозволяється вживати 400 мг кофеїну в день. З огляду на, що звичайна чашка кави (230 мл) містить близько 100 мг кофеїну, в день можна з легким серцем випивати чотири таких чашки.

Не секрет, що кофеїн дуже корисний для здоров’я. Згідно з дослідженням, опублікованим Longevity & Healthspan, регулярне вживання кофеїну може дійсно продовжити життя. Крім того, він покращує пам’ять і розумову діяльність, прискорює реакцію і знижує втому.

Однак варто враховувати, що кофеїну може бути і занадто багато. Згідно Healthline, вживання більше 1000 мл цієї речовини в день може спровокувати негативні наслідки для організму, включаючи підвищене занепокоєння, безсоння і проблеми з травленням.

Крім цього, кава найкраще пити в першій половині дня, щоб захиститися від проблем зі сном. Як пояснили фахівці, «навіть невелике недосипання може накопичуватися і порушувати денну працездатність».

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

В чьому більше кофеіну?

 

Як кофеін допомогає набирати вагу?

 

Плюси та мінуси кави без кофеїну

 

Наши рекомендации