Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Яке м’ясо може допомогти в профілактиці раку?

07.01.2020
куриное мясо

Розвиток раку часто пов’язаний з високим споживанням червоного м’яса і переробленого м’яса. Хоча доведено, що оброблені харчові продукти шкідливі для вашого здоров’я, вживання помірної кількості м’яса тварин, риби і птиці може допомогти в профілактиці раку.

У новому дослідженні, опублікованому в Американському журналі китайської медицини, дослідники з різних університетів Тайваню показали, що карнозин дипептид, що виявляється головним чином в м’ясі, здатний пригнічувати міграцію і інвазію клітин колоректального раку. Обидва ці процесу життєво важливі для метастазування раку, розвитку вторинних злоякісних новоутворень.

Дослідники вважають, що це злиття двох амінокислот не тільки зменшує запалення, але також робить регулюючий вплив на епітеліально-мезенцімальний перехід (EMT) – подія, втягнуте як в розвиток, так і в патологічні процеси, наприклад, прогресування раку.

Карнозин: користь для здоров’я і джерела

Організм природним чином виробляє дипептид карнозин. Він утворюється шляхом скріплення двох амінокислот, а саме аланіну і гістидину. Карнозин в основному знаходиться в скелетних м’язах і в мозку. Люди також отримують його з дієтичних джерел, таких як яловичина, риба і куряче м’ясо, або приймаючи карнозіновие добавки.

Згідно з дослідженнями, карнозин може зміцнювати імунну систему підтримувати здоров’я очей і покращувати настрій і роботу мозку. Добавки з карнозином є додатковим лікувальним засобом при різних станах – катаракті, ускладненні діабету, високого кров’яного тиску і проблеми з нирками. Клінічні дані також свідчать про те, що карнозин може запобігати зниженню когнітивних функцій, уповільнювати прогресування хвороби Альцгеймера.

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Як м’ясо впливає на інтеллект

 

Як схуднути, якщо ти ектоморф або мезоморф, чи ендоморф

 

Чому холодець – небезпечна їжа

Наши рекомендации