Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Що істи, щоб підтримати нирки?

01.08.2020
камни в почках

Нирки відіграють в організмі важливу роль виведення з організму токсинів і шлаків. Існують доступні продукти, корисні для підтримання функцій нирок, про які ви можете не знати. Фахівці радять вживати їх, щоб захистити від ушкоджень парний орган, який невтомно відфільтровує токсини з організму, інформує Ukr.Media.

Лимонний сік

За даними, опублікованими Корейською асоціацією урологів, речовини-цитрати, що містяться в ньому, зв’язують надлишок кальцію, запобігаючи утворенню кристалів і каменів у нирках.

Яблука

Фахівці Американського товариства нефрологів їх називають одними з мега-корисних для нирок продуктів. Згідно з їх даними, у любителів яблук, які регулярно вживають ці фрукти, нирковокам’яна хвороба розвивається до 45 відсотків рідше, ніж серед тих, хто їх ігнорує. На думку вчених, це відбувається завдяки пектину — специфічному різновиду клітковини, яка поліпшує регулювання рівнів холестерину і цукру в крові.

Гречана крупа

Гречка є джерелом білка, заліза, вітамінів групи B, магнію, цинку. Випробування на тваринах показали, що екстракт гречки сприяє відновленню пошкоджених нирок при діабеті.

Імбир

Судячи з проведених досліджень, його антиоксиданти надають протизапальну і, отже, захисну дію при пошкодженні нирок, спричиненого фруктозою. На думку вчених, хворі на діабет повинні вживати імбир, щоб підтримати нирки.

Капустяні

Ви можете не знати, що білокачанна, брюссельська, китайська, цвітна капуста, містять, крім заліза, кальцію, селену, міді, марганцю та цинку, глікозиди гірчичної олії. У декількох дослідженнях підтвердився вплив даних сполук на зниження ризику розвитку раку. Регулярне споживання хрестоцвітних овочів (до них відноситься капуста) знижує ризик пухлин нирок.

 

Джерело:  aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Як кава лікує нирки

 

Що треба їсти, щоб були здорові нирки

 

Катастрофічні пошкодження органів від COVID-19

 

Наши рекомендации