Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Що таке резистентність до гормону лептину

13.02.2020
обжорство

Повні люди, які страждають від переїдання і не можуть схуднути, мають резистентність до гормону лептину. Дане порушення є коренем їх проблем, не дозволяючи позбавитися від зайвих кілограмів, про це розповіла лікар, кандидат медичних наук Лідія Федосова.

За словами фахівця, люди з проблемою переїдання можуть роками страждати від лептинорезистентності, не усвідомлюючи цього. Саме нечутливість клітин до лептину не дозволяє відчувати насичення, незважаючи на достатню кількість їжі і калорій.

Федосова пояснила, що в здоровому організмі, після того, як людина вживає їжу, підвищується рівень лептину. Цей гормон «командує» апетитом, регулює енергетичний обмін. Лептин виробляється в жировій тканині тіла. Його завдання – оповістити мозок про те, чи достатньо отримано їжі для енергії, потрібної організму. Підвищення рівня лептину є сигналом мозку про те, що їжі більше не потрібно. Після того, як людина перестає їсти, рівень лептину починає падати, відбувається прискорення метаболізму і спалювання запасів жиру.

Лідія Федосова розповіла, що в організмі деяких людей, не дивлячись на підвищення рівня лептину після їжі, рецептори в мозку не реагують на це зростання. Не отримуючи потрібних сигналів, мозок сприймає ситуацію як дефіцит калорій. Це породжує відчуття голоду, що змушує людину вживати їжу знову і знову, пише Medical Note.

«Виходить таке порочне коло, яке призводить до постійного відчуття голоду і переїдання. Багато людей страждають від лептинорезистентності, не підозрюючи про те, що їм необхідно здати аналіз на визначення рівня лептину та, нарешті, вирішити проблему », – зауважила лікар.

 

Джерело:  Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Ефективні поради від святкового переїдання

 

Переїдання солодким може привести до психозу

 

Оброблена їжа – шлях до переїдання і ожиріння

Наши рекомендации