Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Переїдання солодким може привести до психозу

18.12.2019
сладости

Вчені зі США з’ясували, що переїдання солодким може привести до депресивного психозу. Також ефект від солодощів експерти прирівнюють до споживання спиртного.

Американські психологи з Канзаського університету з’ясували, що дія цукру схожа на дію алкоголю — у великих дозах цукерки і тістечка тільки погіршують психологічний стан, пише Medical Hypotheses.

Фахівці провели дослідження, під час якого вдалося встановити, що цукор і його замінники, які входять до складу багатьох продуктів, викликають метаболічні, запальні і нейробіологічні процеси, які призводять до депресивного психозу.

«Солодощі діють як наркотик. Вони дають негайний ефект підвищення настрою, але у великих дозах можуть мати згубні наслідки у вигляді погіршення самопочуття, посилення внутрішнього запалення і збільшення ваги», — заявив доцент кафедри клінічної психології Стівен Іларді.

Фізіологічний і психологічний ефекти від солодощів автори дослідження порівнюють зі споживанням спиртного.

«Одна порція алкогольного напою в день безпечна і добре впливає на настрій і енергію людей, тому що алкоголь — чисті калорії, чиста енергія. Але він стає надтоксичним у великих дозах. З цукром ситуація дуже схожа», — вважають експерти.

Дослідники підкреслюють, що щоденна доза цукру не повинна перевищувати 25 грамів.

Нагадаємо, що вчені прийшли до висновку, що підсолоджувач аспартам, яким замінюють цукор, може бути небезпечний для здоров’я людини.

 

Джерело:      aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Чому не треба поєднувати алкоголь та солодке?

 

Боротьба з солодким дома

 

Екрани смартфонів провокують жагу до солодкого

Наши рекомендации