Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Окремі напої можуть нести організму шкоду в спеку

29.06.2020
завтрак

Дієтолог Олена Соломатіна стверджує, що окремі напої можуть нести організму шкоду і небезпеку, якщо вживати їх в сильну спеку. У числі таких шкідливих напоїв, зазначає медик, особливо виділяються ті, які містять в своєму складі кофеїн.

За словами експерта, напої на зразок чаю, кави або енергетиків, які містять в собі багато кофеїну, що не насичують клітини організму поживними речовинами і рідиною, а тільки сильніше зневоднюють їх.

Іншими словами, подібні напої не просто не можуть ефективно втамувати спрагу, але ще і несуть в собі певну небезпеку, оскільки при зневодненні організм залишається без важливих і корисних речовин і мікроелементів. «Якщо ви не бажаєте відмовляти собі у вживанні чашки улюбленої кави, супроводжується кожен такий прийом парою склянок звичайної води», – радить медик.

Крім того, дієтолог зазначає, що існують і інші напої, які небезпечно вживати в літню спеку. В їх число входять лимонади, пиво, а також різного роду солодку газовану воду. Вона зазначає, що такі напої мають підвищений глікемічним індексом, тобто, вони досить швидко підвищують рівень вмісту цукру в крові. Подібні коливання загрожують появою передумов до розвитку різних розладів ендокринної системи, а також діабету, ожиріння, захворювань серцево-судинної системи.

«Якщо говорити про пиво, то що міститься в його складі алкоголь в поєднанні з досить високою здатністю підвищувати рівень цукру, здатний завдати організму непоправної шкоди. Я б не рекомендувала вживати навіть безалкогольне пиво. Це сечогінний напій, який позбавляє організм вологи, а вона так важлива в жарку погоду », – додала фахівець.

Замість зазначених напоїв Олена Соломатіна настійно рекомендує звернути увагу на кефір, натуральний квас, айран або просту питну воду. Також непогано підійде для цих цілей напій з чайного гриба.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Популярний напій здатний провокувати руйнування кісток

 

Кава лікує?

 

Літні лайфхаки, стосовно здоров’я

 

Наши рекомендации