Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Оброблена їжа – шлях до переїдання і ожиріння

22.05.2019
питание

Вживання обробленої їжі сприяє переїданню і поширенню ожиріння, як з’ясували фахівці Національних інститутів охорони здоров’я США. Цікаво, що свіжі продукти такого ефекту не викликають.

У контрольованому випробуванні, опублікованому в журналі Cell Metabolism, взяли участь 20 осіб, середній вік яких досягав 31 року. Протягом двох тижнів кожен доброволець отримував спочатку оброблену їжу, потім переходив на необроблені продукти. Піддослідні приймали їжу 3 рази в день, пили бутильовану воду і мали доступ до відповідних їх дієті закусок протягом всього дня.

Оброблена їжа включала в себе сухий сніданок, незбиране молоко з додаванням клітковини, маргарин і мафін. Альтернативна дієта складалася з фруктів, ягід, оливкової олії і грецького йогурту.

Виявилося, що в перші два тижні добровольці споживали на 508 кілокалорій в день більше, ніж в наступні дні дослідження. Їх вага збільшилася приблизно на кілограм, також спостерігалося зростання жирових відкладень. Проте вживання необробленої їжі протягом такого ж періоду часу повертало показники здоров’я в норму.

 

Джерело:   aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Полезны ли замороженные продукты

 

Какие продукты необходимо покупать не взирая на бюджет?

 

Как улучшить пищеварение простыми способами

Наши рекомендации