Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Какое будущее у сладкоежек при злоупотреблениях?

08.11.2019
питание

Багато з нас не можуть встояти перед шматочком смачного торта або апетитного капкейку.

Однак, медики попередили: ласунам можуть загрожувати серйозні пошкодження печінки, передає Хроніка.інфо.

Занадто багато цукру. Вживання великої кількості цукру завдає пошкодження печінки. Це викликає скупчення жиру в цьому органі, що загрожує серйозними хворобами печінки. Те ж саме стосується і продуктів харчування, що містять багато цукру.

Ожиріння. Ось ще одна причина для того, щоб схуднути. Наявність зайвої ваги пошкоджує печінку і провокує неалкогольний жировий гепатоз. Згодом це може викликати цироз печінки. Але якщо ви схуднете, то зможете уникнути цих проблем.

Газовані напої. Вони також провокують розвиток неалкогольного жирового гепатозу. В алкоголі містяться додаткові цукру, що представляють шкоду для організму, а наявність кофеїну погіршує ситуацію. Уникайте їх вживання для запобігання ушкоджень печінки.

Рослинні добавки. Всі рослинні добавки небезпечні. Деякі представляють шкоду для здоров’я. Оскільки все, що ви їсте, проходить через печінку, то ці добавки можуть спровокувати порушення в роботі даного органу. Перед прийомом обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Трансжири. Існують так звані «погані жири», які містяться в різного роду магазинних продуктах і смаженої їжі. Трансжири провокують збільшення ваги, але як же важко б’ють і на роботі печінки, яка змушена їх метаболизировать. Краще, щоб цей орган стикався з ними рідше.

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Очищаємо печінку від токсинів

 

Печінковий білок стимулює утворення жирових відкладень

 

Новарсил форте – втричи сильніший захист печінки

 

 

Наши рекомендации