Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Білкові продукти для схуднення

01.08.2020
головная боль

Всім людям, які худнуть потрібно вживати білкові продукти, оскільки це допомагає запобігти розпаду м’язів, уникнути уповільнення метаболізму. Інша перевага — здатність насичувати на тривалий час, підтримувати постійний рівень цукру в крові, що важливо, якщо потрібно схуднути, інформує Ukr.Media.

Якщо ви замислюєтеся, як схуднути, почніть з корекції раціону — включіть в нього більше продуктів з високим вмістом білка. Таку пораду дали німецькі дієтологи, попутно назвавши кращі на їх думку білкові продукти.

Соєві пластівці

Є альтернативою вівсянки: вони низьковуглеводні і майже на 50 відсотків складаються з білка (містять більше 40 грамів білка в 100 грамах продукту). Добре поєднуються з мюслі, смузі, овочами.

Пармезан

Він визнаний білковим лідером серед сирів: 100 грам дають 38 грамів білка. Крім того, забезпечує організм важливим для схуднення мінералом кальцієм, вітаміном А.

Гарцький сир

Відноситься до кисломолочних сирів і є одним з найкращих білкових продуктів: стограмова порція — це 30 грамів білка. Також в ньому дуже багато кальцію, що діє як спалювач жиру.

Пісна яловичина

Володіє амінокислотним профілем, схожим з людським, зміцнює м’язи, при цьому кожні 100 грамів продукту дають 28 грамів білка. Фахівці рекомендують поєднувати її з салатами, овочами.

Арахіс

У 100 грамах міститься 26 грамів білка, він залишає позаду навіть горіхи. Щоб схуднути, вживати в їжу потрібно неочищений, не обсмажений несолоний арахіс. Також потрібно стежити за поміркованістю в його порціях.

Гарбузове насіння

Воно також може дати 26 грамів білка. Крім цього, забезпечує організм вітаміном Е — антиоксидант, зміцнює імунну систему та підвищує захист від різних інфекцій. Магній в ньому допомагає покращити настрій та сон, корисні жири захищають від серцево-судинних захворювань.

Тунець у власному соку

Його білок майже повністю перетворюється організмом в м’язову масу, що забезпечує заряд енергії, який спалює жири. Вміст білка в ньому становить 23 грами (в порції вагою 100 грамів).

 

Джерело:   aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Для чого у раціоні харчування продукти з білком та лейцином

 

Які продукти стануть відмінним варіантом для тих, хто на дієті?

 

Мітохондріальний білок відокремлювач виявився ефективним в лікуванні ожиріння

 

Наши рекомендации