Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Як поєднуються похмілля та спорт?

10.01.2021
питание

Багато хто, після вживання алкоголю, відчувають сильне похмілля, яке виражається в слабкості, головного болю і нудоті. Деякі вважають, що фізичні вправи допоможуть швидше відновитися після застілля, тому що під час тренування організм підбадьориться, а всі токсини вийдуть з потом.

Однак в цьому випадку потрібно бути обережними. За інформацією видання “Лайфхакер“, для позбавлення від похмілля просто пропотіти недостатньо. Тренування-це в будь-якому випадку стрес для організму.

А втрата рідини з потом може погіршити зневоднення, що призведе до підвищення частоти серцевих скорочень і температури тіла, збільшить витрату м’язового глікогену і знизить серцевий викид. Крім того, на тренуванні підвищується ризик отримання травм, так як похмілля погіршує реакцію і збільшує час на прийняття рішення.

При цьому в деяких випадках тренуватися все-таки можна. Тут грає роль тяжкість похмілля, а також інтенсивність і тривалість фізичних навантажень. На відміну від уважності і швидкості реакції, сила і витривалість у людей з похміллям не змінюється.

Дуже важливо не перестаратися, скоротити час тренування і вибрати навантаження з середньою інтенсивністю. Наприклад, можна позайматися йогою і зробити легке кардіо. Також слід взяти на тренування велику кількість води і пити її кожні 10-15 хвилин.

А якщо після занять спортом захочеться спати, потрібно прислухатися до свого організму і лягти відпочити, так як між поганою якістю сну і вагою похмілля існує прямий зв’язок.

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Алкоспас – ефективний засіб від похмілля

 

Як позбавлятися від хворобливих симптомів похмілля?

 

Що потрібно робити перед бурхливим вечором

 

Наши рекомендации