Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Важкі фізичні вправи протягом усього життя не обов’язково можуть продовжити її тривалість.

21.06.2020
спорт

Аналізуючи дані про тривалість життя професійних традиційних артистів в Японії, дослідники з Токійського технологічного інституту (ТТІ) виявили, що у акторів кабукі, відомих своїми енергійними рухами, тривалість життя була раптово коротше, в порівнянні з іншими виконавцями традиційних мистецтв, які ведуть в основному сидячий спосіб життя.

Отримані дані свідчать про те, що пов’язані з роботою важкі фізичні вправи протягом усього життя не обов’язково можуть продовжити її тривалість.

Наоюкі Хаясі і Казухіро Кезука з Інституту вільних мистецтв при ТТІ провели незвичайне дослідження, яке ставить під сумнів ідею про те, що енергійні щоденні вправи позитивно корелюються з довголіттям.
Дослідники стверджують, що однією з причин скорочення тривалості життя акторів кабукі може бути те, що надмірна фізична активність пригнічує корисні аспекти регулярних фізичних вправ. Інша причина може полягати в тому, що в минулому актори Кабукі часто завдавали ошіроі (білий порошок, який використовується для макіяжу з додаванням свинцю). Використання ошіроі було заборонено в Японії тільки в 1934 році.
Вчені підкреслюють, що необхідна подальша робота для оцінки оптимального обсягу вправ для захисту здоров’я.


Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Як фізичні вправи впливають на загальну смертність

 

Фізичні вправи подолають депресію

 

Де знаходиться зона спалювання жиру

 

Наши рекомендации