Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Що дає поєднання різних видів тренувань

16.03.2020
спорт

Вчені провели масове дослідження і зробили цікаві висновки про поєднання різних видів тренувань на розвиток ожиріння.

Практично будь-який вид фізичної активності знижує ризик розвитку ожиріння, інформує Ukr.Media.

Але найкращий ефект дає поєднання аеробних і силових вправ. Це показало дослідження, яке охопило майже 1,7 мільйона осіб.

Австралійські вчені скористалися даними щорічного масштабного телефонного опитування: «Система моніторингу поведінкових факторів ризику». Його учасники відповідали на запитання, чи робили вони фізичні вправи впродовж останнього місяця, а якщо робили, то які й в якій кількості.

Вчені зібрали відповіді 1 677 108 людей і розділили їх на групи залежно від маси тіла і звичок, які стосувалися вправ. Окремо автори дослідження відзначали, чи виконують учасники опитування рекомендації щодо фізичної активності: чи приділяють аеробним вправам (бігу підтюпцем, ходьба) 150 хвилин в тиждень. Також їх цікавило, чи роблять вони силові вправи хоча б два рази в тиждень.

У активних людей ожиріння зустрічалося значно рідше, ніж у тих, хто вів малорухливий спосіб життя. Це правило діяло незалежно від того, які вправи виконували учасники — силові або аеробні.

Але у чоловіків і жінок, які хоча б іноді поєднували аеробні та силові вправи, наприклад, бігали підтюпцем і працювали з гантелями, результати були кращими. Вони страждали від ожиріння на 50% рідше за тих, хто вів пасивний стиль життя, і на 20% рідше, ніж люди, які віддають перевагу тільки одному типу вправ.

Великий плюс цього дослідження — це його масштаб. А мінус це те, що результати дослідження покладалися на спогади людей про вправи та інформацію про їх активність лише за короткий проміжок часу.

Також не можна забувати, що в деяких випадках ожиріння може обмежувати фізичну активність людей.

 

Джерело:     aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЭМО ДО ЧИТАННЯ:

Через кілька місяців тренувань, ви зможете багато підтягуватися

 

Що з’їсти пістя тренування?

 

Скакалка для тренування незамінна

 

Наши рекомендации