Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Чи може шкіра отримати користь від регулярних фізичних вправ?

30.01.2021
спорт

Чиста шкіра не тільки вважається красивою, але і є ознакою хорошого обміну речовин. Відомо, що вправи позитивно впливають на багато процесів в організмі. Чи може шкіра отримати користь від регулярних вправ? Що потрібно врахувати? Німецький дерматолог Аліса Мартін пояснює.

“Потовиділення очищає пори”: це широко поширена думка. Однак в той же час часто можна почути, що шкіра суха від поту або сприяє утворенню прищів.

Фізичні вправи допоможуть поліпшити колір обличча

Спорт корисний для тіла, розуму і душі. На додаток до очевидних переваг для м’язів і метаболічних процесів, ви також отримуєте інші переваги від способу життя з великою кількістю вправ і регулярних тренувань. Наприклад, вправи можуть сприяти здоров’ю шкіри і красивому кольору обличчя.

Красива шкіра через спорт – це можливо? Перш за все, вправи стимулюють кровообіг у всьому тілі, в тому числі і в шкірі. Це призводить до рожевого кольору обличчя, який робить обличчя яскравим і здоровим, а також позбавляє від рум’ян на щоках.

Але чи призводять регулярні вправи до більш чистого кольору обличчя?

Так, каже дерматолог доктор Мартін. Під час вправ «пори відкриваються, і залози можуть виділяти більше шкірного жиру. Це має очищаючу дію”.

Більш того: позитивний стрес, викликаний напруженим фізичним навантаженням, також відомий як «еустресс», благотворно впливає на метаболізм клітин.

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Ефективні вправи на прес

 

Фізичні вправи на витривалість допомогають перемогти цукровий діабет другого типу

 

Важкі фізичні вправи протягом усього життя не обов’язково можуть продовжити її тривалість.

 

Наши рекомендации