Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Які риси в романтичних відносинах вказують на токсичність

22.11.2020
психология

Деякі люди роками живуть разом, завдаючи один одному емоційний біль, проте не можуть розлучитися. Це позначається на їх психологічному здоров’ї. Фахівці розповіли, які риси в романтичних відносинах вказують на токсичність і як знайти в собі сили залишити такого партнера.

Іноді люди відчувають навіть фізичний біль: у них болить голова, спина, вони відчувають тяжкість в животі. Психологи стверджують, що токсичні відносини ґрунтуються на почутті провини, пише ELLE.

Один з партнерів стверджує, що інший без нього не зможе, звинувачує його в своїх же невдачах і проблемах.

Постійні сварки, відсутність уваги і поваги, зниження самооцінки, страх, – все це типові ознаки токсичних відносин, стверджують психологи. Відчуття напруги, роздратування, «втрати» своїх особистісних якостей говорять про те, що партнер «пробуджує» ці почуття.

Вихід з “любовної залежності” повинен бути усвідомленим. Тому важливо спочатку поставити під сумнів свої відносини і зрозуміти, наскільки вони змушують емоційно страждати. Психологи рекомендують звернутися за допомогою до фахівця або до близьких, які допоможуть побороти сумніви.

 

Джерело:  ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Йога для довгого повноцінного життя

 

Сарказм – риса характеру, яка стимулює творче мислення

 

Який біль навантажує емоції

 

 

Наши рекомендации