Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Як подолати стрес

10.11.2019
психология

Виникнення стресу сигналізує нам про потребу звернути увагу на своє здоров’я.

Тісний взаємозв’язок нашого тіла і розуму здатні попередити нас про те, що організму потрібна допомога. Виникнення стресу сигналізує нам про потреби.

Сльози — помічник у боротьбі з наслідками стресу

Так вже влаштовано природою: для виходу негативних емоцій, людина має можливість плакати. Саме плач дозволяє в більшості випадків зменшити негативний вплив стресу на організм. Тому соромитися сліз не потрібно.

Фізична активність кожного дня

Щоденні заняття спортом, пробіжки допомагають перейти мозку з негативної інформації на фізичну втому, отриману під час занять. Саме спортивні заняття знижують шкідливі наслідки від отриманого стресу. Гарним помічником у протистоянні стресовій ситуації є також заняття йогою.

Визначення причин, що призводять до стресу

Проведіть аналіз ситуацій, які призводять до стресових ситуацій. Відчуйте як ваше тіло реагує на конкретну ситуацію. Так вам буде легше запобігти саме тим діям, які можуть зруйнувати здоров’я. Не зайвим також стане відвідування психолога.

Навчіться розслаблятися

Отримавши сплеск негативних емоцій, спробуйте від них позбутися, наприклад, прийнявши ванну з гарячою ароматною водою. Для когось кращим способом розслабитися може стати прогулянка верхи на коні, а комусь достатньо голосно заспівати пісню. Головне в такій ситуації — позбутися негативних емоцій.

 

Джерело:    aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Но-Стрес. Ваш природний спокій.

 

Виды стресса и как с ними бороться

 

Невероятные мифы о ПМС

Наши рекомендации