Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Найкращі помічники у боротьбі зі стресом

05.01.2020
нервное напряжение

Зниження стресу має важливе значення для підтримки здоров’я і сприяє довголіттю, а найкращі помічники в цьому – темний шоколад, авокадо і жирна риба. На ці продукти вказав Девід Форман, засновник служби освіти харчових добавок Herbal Pharmacist.

На заході, присвяченому нутрицевтиці, що проходить в Женеві, Девід Форман розповів про те, що схильність до стресів збільшує ризик несприятливих станів здоров’я, від небажаного збільшення ваги до діабету 2 типу. Ключ до управління стресом і контролю настрою таїться в їжі, яку ми їмо щодня, підкреслив експерт.

Форман зазначив, що найкращим способом зменшити ознаки стресу є вживання таких продуктів, які живлять надпочечниковую систему, відповідальну за вироблення гормонів стресу адреналіну і кортизолу.

«Викид певних хімічних речовин може призвести до ряду проблем зі здоров’ям, пов’язаних з різними системами в організмі, включаючи нервову, імунну та дихальну систему. Підвищені рівні кортизолу, основного гормону стресу, протягом тривалих періодів можуть давати несприятливі фізіологічні ефекти: підвищення артеріального тиску, зміна імунних реакцій, зниження статевого потягу », – сказав Девід Форман.

Форман також рекомендував додавати в свій раціон більше продуктів, що допомагають боротися з шкідливим впливом стресу і містять вітаміни, мінерали та поживні речовини, необхідні для управління стресом. Ось кілька продуктів, які експерт рекомендує повинні додати для цього в раціон:

Темний шоколад. Він багатий антиоксидантами, речовинами, які борються в організмі з вільними радикалами -частками, пов’язаними з руйнуванням клітин і виникненням раку. Шоколадні антиоксиданти ведуть до зниження кількості гормонів стресу в організмі.

Авокадо. За словами Девіда Формана, корисні жири, такі як омега-3, допомагають справлятися зі стресом. Авокадо – один з найбільш жирних фруктів в світі, який містить велику кількість омега-3 жирних кислот.

Жирна риба. Сьомга, тунець, оселедець, скумбрія також багаті омега-3 жирними кислотами. У Гарвардському блозі про здоров’я говориться, що омега-3 допомагають послабити депресію: дані речовини активно взаємодіють з молекулами, пов’язаними з настроєм.

«Якщо ми будемо плекати надпочечниковую систему і дозволяти нашим тілам створювати необхідну кількість нейромедіаторів, ці інгредієнти можуть не спрацювати в короткостроковій перспективі, але вони точно зароблять в довгостроковій перспективі», – додав на закінчення експерт.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Но-Стрес. Ваш природний спокій.

 

Як не пропустити симптоми хронічного стресу

 

Як подолати стрес

Наши рекомендации