Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

У ВООЗ вважають що COVID-19 не зійде з часом нанівець

18.05.2020

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що неможливо передбачити майбутнє нового коронавірусу, але вважають реальним, що він залишиться з людським співтовариством.

Хвороба, викликана зараженням коронавірусом COVID-19, можливо, не зійде з часом нанівець, а стане ще одним захворюванням, з яким людство має справу щодня. Про це в середу, 13 травня, заявив керівник програми Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій Майк Райан, передає CNN.

«Цей вірус може стати ще одним повсюдним вірусом в наших спільнотах, і цей вірус може не піти. ВІЛ не пішов», — сказав Раян.

«Я не порівнюю ці два захворювання, але я думаю, важливо бути реалістами. Я не думаю, що хтось може передбачити, чи зникне ця хвороба і коли», — зазначив він.

За його словами, поява вакцини може дати надію, однак цей варіант вимагає цілої низки умов, включаючи широку доступність вакцини і її ефективність.

У свою чергу глава підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове заявила, що, незважаючи на всі складнощі, «траєкторія цього спалаху перебуває в наших руках». При цьому вона зауважила, що низці країн вдалося взяти під контроль поширення захворювання.

 

Джерело:    aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Коронавірус, формує довгострокові проблеми зі здоров’ям

 

Коронавірус нового типу викликає смертельно небезпечні патології в органах

 

Наскільки небезпечною може бути розмова з людиною, зараженою на коронавірус

Наши рекомендации