Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Смертельна небезпека при вживанні в їжу м’яса

10.02.2020
куриное мясо

Регулярне вживання навіть невеликих порцій м’яса підвищує ризик передчасної смерті.

У Північно-Західному університеті США вчені довели смертельну небезпеку вживання в їжу м’яса. Про це повідомляє EurekAlert!.

Вчені провели дослідження, зібравши і проаналізувавши дані 29 682 осіб. В опитуванні взяли участь респонденти, середній вік яких становив 53,7 року. Зазначається, що 44,4% з них складали чоловіки.

Респонденти надали дані про свій щоденний раціон. Виявилося що вживання двох порцій червоного, обробленого м’яса або м’яса птиці на тиждень підвищує ризик серцево-судинних захворювань на 3-7%.

Навіть при виключенні з раціону риби і птиці, дві порції червоного м’яса на тиждень пов’язані з підвищенням ризику смерті на 3% незалежно від причин.

Вчені зазначили, що м’ясо підвищує ризик розвитку смертельно небезпечних хвороб і порушень серцево-судинної системи. Вони закликають відмовитися від переробленого м’яса, ковбасних виробів і смаженої курки.

Раніше повідомлялося, що у любителя непросмаженого м’яса виявили 700 паразитів у мозку і легенях. Також вчені назвали продукти, що викликають залежність.

 

Джерело:      aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Яке м’ясо може допомогти в профілактиці раку?

 

Як м’ясо впливає на інтеллект

 

Що треба знати про вживання вітамінів

Наши рекомендации