Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Небезпека, з якою може зіткнутися людина при прийомі противірусних препаратів

24.03.2020
шприц

Медики розповіли про небезпеку, з якою може зіткнутися людина при прийомі противірусних препаратів. Використовувати їх можна виключно за наявності відповідного призначення лікаря.

На тлі пандемії коронавируса в Мережі з’являється ряд рекомендацій про те, що захистити себе від недуги можна саме противірусними препаратами.

Фейкові поради публікуються на форумах і в соцмережах, а попит на такі ліки в аптеках помітно збільшився. Лікар-інфекціоніст Ілля Акинфия вказав, що покликані боротися з ГРВІ та грипом медикаменти не приносять користі проти COVID-19. У кращому випадку людина витратить гроші даремно, в гіршому – завдасть шкоди власному здоров’ю. Крім того, масова купівля подібних засобів загрожує їх дефіцитом і складніше буде лікувати звичайну застуду.

Ліки від коронавируса ще знаходяться в розробці, поки можна лише знизити ризик зараження за рахунок дотримання рекомендацій, озвучених фахівцями ВООЗ. Також психологи закликають відмовитися від використання соцмереж, щоб уникнути паніки на тлі неправдивих фактів про COVID-19.

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ЧИТАННЯ:

Вчені випадково відкрили противірусний препарат

 

Як часник впливає на короновірус?

 

Як готувати моркву, щоб засвоїти максимальну кількість вітамінів

Наши рекомендации