Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Найчастіше хворі з COVID-19 поширюють хворобу до того, як у них з’являються перші симптоми

23.05.2020

Німецький вірусолог, професор Крістіан Дростен розповів, коли пацієнти, хворі на  з коронавірус, представляють найбільшу небезпеку для оточуючих. Він представив дані нового дослідження, в якому говориться, що найчастіше хворі з COVID-19 поширюють хворобу до того, як у них з’являються перші симптоми.

«Інфіковані найбільш заразні за день до появи симптомів. При цьому велика частина інфекційної активності закінчується вже через чотири дні після появи симптомів. Якщо у кого-то протягом чотирьох днів були симптоми, він майже перестав бути заразним. А через тиждень наявності симптомів він більше не заразний », – пояснив Дростен і зазначив, що мова не йде про важкі випадкі захворювання.

Як стверджує вчений, якщо у пацієнта з коронавірусом важкий перебіг хвороби і йому необхідний апарат ШВЛ, то він є дуже заразним. У зоні ризику опиняються всі медики, які з ним контактують.

Професор виступив за те, що носіння маски повинно стати обов’язковим, так як тільки такий запобіжний засіб допоможе запобігти широкому поширенню вірусу. Багато пацієнтів ще не знають, що вони хворі, але при цьому вони вже можуть заражати інших людей.


Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Коронавірус, формує довгострокові проблеми зі здоров’ям

 

Коронавірус нового типу викликає смертельно небезпечні патології в органах

 

В Ірані вчені розробили тест-систему з використанням наноматеріалів, яка визначає коронавірус за півхвилини

Наши рекомендации