Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Чи погіршиться функція легенів після того, як перехворів на коронавірус?

29.03.2020
коронавирус

У людей, які вилікувалися від коронавируса, може погіршитися функція легенів. Лікарі зробили подібну заяву за результатами досліджень видужали пацієнтів.

Для дослідження було відібрано 12 пацієнтів, яких виписали після перенесеного коронавируса. За словами медиків, двоє або троє з них вже не можуть виконувати той спектр дій, які могли здійснювати до хвороби. У них відзначається задишка при ходьбі, а у деяких погіршилася продуктивність легких на 20-30%. Цим людям запропонували пройти курс фізіотерапії для зміцнення дихальної системи. Також вони будуть обстежені додатково, щоб лікарі змогли визначити, як сильно ослабла легенева функція.

Процедуру КТ пройшли дев’ять хворих. У них було виявлено симптом “матового скла», що говорить про наявність пошкоджень внутрішніх органів. Фахівці радять виписаним пацієнтам робити комплекс вправ для стимулювання серцево-судинної системи, щоб допомогти легким відновити втрачені функції. Це може бути, наприклад, плавання. Але як це робити, коли закриті бассейни незрозуміло!

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Створена 3D модель легенів, які нищить COVID-19

 

Як виглядає легка форма зараження коронавірусом?

 

Виробництво власних тестів на коронавірус в Україні

Наши рекомендации