Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Збити високу температуру можна не тільки ліками, а й звичайною спецією

20.05.2020
онкология

Застуда і грип, особливо навесні, досить поширені захворювання, від яких страждає велика кількість людей. Особливо вони можуть бути небезпечними в умовах карантину, коли імунна система ослаблена постійним перебуванням вдома і дефіцитом вітаміну D. Звичайно, постійним супутником грипу та застуди є підвищена температура, яка може перейти в жар.

Однак мало хто знає, що збити високу температуру можна не тільки ліками, а й звичайної спецією, яка є на кухні в кожної господині. Наприклад, куркума. Ще вона може допомогти впоратися з болем у горлі, зупинити запальні процеси в організмі і усунути больові синдроми.

Але і це ще не все! До складу куркуми також входить речовина під назвою куркумін. Він відмінно допомагає при різних запальних процесах, а також може зняти біль.

Щоб це з’ясувати, вченими був проведено дослідження, при якому порівнювалися властивості кукуркуміна та ібупрофену. В результаті експеримент показав, що ці два препарати мають практично однакові властивості, а саме можуть знижувати температуру тіла людини.

Але на цьому інтерес вчених не згас. Подальші дослідження змогли показати, що куркумін проявляє ефективність в складі комплексного лікування при артриті, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хвороби Альцгеймера і навіть при деяких видах раку.

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Куркума – потужний протизапальний суперпродукт для кишківника

 

Куркума містить свинцевий хромат, здатний надавати нейротоксичну дію

 

Вживання курки і іншого білого м’яса шкодить здоров’ю

Наши рекомендации