Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Як вивести з легенів мокроту

13.08.2020
уход за лицом


Чи замислювалися ви про те, чому людям із захворюваннями легенів і бронхів рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, особливо в ялиновому або сосновому лісі? Такі прогулянки дуже корисні, оскільки в хвойних деревах містяться ефірні масла – природні дезинфікуючі речовини. При вдиханні цих масел з дихальних шляхів швидше виводиться слиз, передає Хроніка.інфо.

Мокрота – це в’язкий секрет, який обволікає слизову оболонку ЛОР-органів з метою їх захисту від пересихання і травм. При проникненні в організм вірусів або бактерій кількість мокротиння значно збільшується, тому виникає необхідність в очищенні дихальних шляхів. Зробити це можна за допомогою засобів на основі ялинових пагонів і соснового молока. Про те, як приготувати цілющі настої читайте далі.

  • Очищаємо легені і бронхи ялиновими пагонами і сосновим молоком
  • Очищення легеневих шляхів настоєм з ялинових пагонів

Настій з ялинових пагонів дозволяє:

  • дезінфікувати бронхи;
  • звільнити легені для кращого надходження кисню.

Щоб приготувати цілющий настій, будуть потрібні молоді пагони ялинових голок, на відміну від старих вони м’які і світло-зелені. Для повного курсу очищення таких втеч знадобиться мінімум 3 кг.

Приготувати настій просто: вимити ялинові пагони і щільно вкласти їх в скляну банку, об’ємом 1 л, чергуючи шар пагонів із шаром цукру. Банку наповнити доверху, закрити кришкою і відправити в холодильник. Через три тижні голки дадуть сік, банку наповниться зеленою рідиною з хвойним ароматом. Рідину потрібно процідити і розлити по невеликих ємностей, які потім зберігати в холодильнику.

Настій слід приймати тричі на день по чайній ложці. Час прийому регулюйте самостійно, ніякої прив’язки до режиму харчування немає. Коли настій закінчиться, можна вважати, що курс очищення пройдено. Процедуру очищення легенів і бронхів за допомогою ялинових пагонів рекомендується проходити один раз на рік.

Соснове молоко для очищення дихальних шляхів. Використовувати соснове молоко для чищення дихальних шляхів особливо корисно курцям і тим, хто часто страждає від бронхіту або пневмонії. Приготувати соснове молоко не складно:

  • необхідно взяти три молоді соснові шишки (зеленого кольору) і ретельно промити їх під струменем води;
  • покласти шишки в ємність, додати до них трохи соснової смоли (чайну ложку);
  • залити все пару склянками киплячого молока;
  • перелити все в термос і дати настоятися 3-4 години;
  • процідити через дрібне сито або марлю.

Приймати настій слід двічі на день (вранці натщесерце і перед сном) по одній склянці. Шишки можна використовувати повторно і приготувати на їх основі ще два молочних настою за аналогічним рецептом. Повний курс очищення триває від півтора до двох місяців, все залежить від забрудненості легенів і бронхів.

Соснове молоко – дуже корисний продукт, в ньому містяться ефірні масла, що захищають органи дихання від різних бактерій і вірусів. Смола виступає в ролі сполучного компонента, з її допомогою слиз збирається в згустки і швидше виходить назовні. Якщо у вас проблеми з дихальною системою, спробуйте використовувати ці натуральні засоби для очищення. Але краще попередньо проконсультуватися з лікарем, щоб виключити ймовірність серйозних патологій, які потребують медикаментозного лікування.

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

4 секрети щодо поліпшення здоров’я легенів

 

Чи погіршиться функція легенів після того, як перехворів на коронавірус?

 

Створена 3D модель легенів, які нищить COVID-19

 

Наши рекомендации