Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Регулярне вживання нуту захистить від діабету

08.01.2021
горіх нут

Медики розповіли, що при регулярному вживанні нуту можна попередити розвиток цукрового діабету другого типу. Згідно з твердженням експертів, для гарного самопочуття необхідно дотримуватися здорової дієти.

Фахівці відзначили, що не існує певних продуктів, які не варто включати в раціон, якщо спостерігається цукровий діабет. При цьому необхідно знизити кількість споживаного цукру, жиру і солі.

Лікарі радять віддавати перевагу фруктам, овочам і деяким крохмалистим продуктам, серед яких макарони.

Вчені також досліджували властивості нуту, здатного запобігти розвитку діабету. За допомогою даного продукту можна контролювати показники цукру в крові. В ході одного з досліджень 19 дорослих щодня протягом 1,5 місяця вживали їжу на основі нуту.

Після їх обстеження з’ясувалося, що у них знизився рівень цукру в крові і інсулін після прийому їжі. Нут має корисні властивості і підійде для людей з цукровим діабетом другого типу.

Наукові співробітники повідомили, що при втраті ваги полегшується зниження показників цукру в крові. У нуті є білок і клітковина, що допомагають контролювати апетит і уповільнюють травлення.

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Який горіх виявився небезпечним, якщо вживається сирим

 

Чим корисний горіх пекан для волосся?

 

Які горіхи корисні для мікрофлори в кишечнику

 

Наши рекомендации