Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

На що здатна кропива

05.07.2020
траволечение

Дієтолог Михайло Гінзбург визнає: багато людей страждають від стресів, втоми і ослабленого імунітету. На його думку, слід звернути увагу на давно визнані лікарські рослини. Серед них – кропива. Вона здатна зміцнити імунну захист і прискорити відновлення пошкоджених клітин.

«Кропива містить досить багато біоактивних речовин, зокрема, флавоноїдів, вітаміну B9 або фолієвої кислоти, і аскорбінової кислоти, тобто вітаміну С. Вже в силу цього вона корисна для нашого обміну речовин. Кропива може бути чинником, що стимулює імунітет і регенерацію клітин. Найцікавіший, традиційний спосіб приготування кропиви – це в супах і в літніх салатах. Протипоказань для вживання кропиви практично немає, може бути, треба бути обережнішим при захворюваннях шлунка, на зразок гастриту або виразкової хвороби », – говорить Гінзбург.

Експерт зазначає, що дефіцит вітаміну B9 може спровокувати анемію, розвиток захворювань серцево-судинної системи, депресії. Фолієва кислота впливає на стан шкіри і нігтів, а також на структуру волосся. У свою чергу, вітамін С, також міститься в кропиві, позитивно впливає на судини і імунітет.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Крапива полезна при гипертонии

 

Снодар – допомога трав у рішенні проблем безсоння

 

Мікрофлора кишечника впливає не тільки на процес травлення

 

Наши рекомендации