Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Як зберегти зір у карантин

19.05.2020
зрение

Лікар Ольга Захарова розповіла про методи порятунку очей під час перебування на самоізоляції. За її словами, на цьому органі негативно відбивається робота за ПК, перегляд соціальних мереж, ігри, перегляд ТВ.

Як заявила Ольга Захарова, необхідно налаштувати яскравість дисплеїв смартфонів або ж планшетів на рівний колір, а також зробити більше шрифт тексту, що відображається. Також потрібно забезпечити безпечну відстань в мінімум 25 сантиметрів між користувачем і монітором.

Рекомендується кожні 20 хвилин відводити погляд від екрану і намагатися сфокусуватися на віддаленому об’єкті, який знаходиться в шести метрах. Ця вправа виконується 20 секунд. Потім погляд необхідно перевести на якийсь близький предмет, наприклад, квітка, що стоїть на підвіконня. Після закінчення 20 секунд можна продовжити роботу за ПК.

Фахівець вважає, що в приміщенні не потрібно палити, щоб тютюновий дам на викликає роздратування й сухість очей. Також слід підкоригувати раціон харчування, включивши туди продукти, що володіють вітамінами А, Е, С, Омега-3.

Що стосується відпочинку для очей, то оптимальним варіантом є темрява. Кожні три-чотири години при наявності можливості потрібно на п’ять хвилин закривати обличчя долонями або ж надягати маску і лежать з нею на дивані.

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Які напої можна зробити вдома, щоб підтримати здоров’я очей

 

Патчі для очей генерують зморшки

 

Як організм сигналізує про появу каменів у органах

Наши рекомендации