Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Як визначити підвищений холестерин по руках

01.08.2020
печень

Підвищений рівень холестерину часто не проявляє себе очевидними симптомами, але будьте уважні до себе – деякі зміни в стані рук вказують на небезпечний стан. Наприклад, ними можуть виявитися виникаючи відчуття болю і поколювання.

Підвищений холестерин небезпечний своїми наслідками, серед яких – атеросклероз, погіршення провідності крові в артеріях, серцевий напад, інсульт.

«Надлишок холестерину в організмі зазвичай не викликає помітних симптомів, в більшості випадків про нього дізнаються тільки після екстрених подій, часто занадто пізно. Кожна доросла людина має регулярно контролювати рівень холестерину, щоб знизити свій ризик закупорки кровоносних судин і серцевих захворювань. У стані ваших рук можуть відбутися зміни, здатні виявитися попередженням про це небезпечному стані », – розповіли фахівці British Heart Foundation (Британський Фонд серця).
У публікації видання Express вони констатують: на підвищений холестерин можуть вказувати біль і поколювання в руках.

Біль. Коли відбувається накопичення холестерину, на стінках артерій збільшуються відкладення, що складаються з жирних речовин, клітинних відходів, кальцію, фібрину і погіршують їх провідність. Що виникає слідом порушення нормального кровообігу робить руки болючими.

Поколювання. Високий рівень холестерину в крові робить кровотік густим, що певним чином впливає на нерви, що живляться кров’ю, і викликає відчуття поколювання в руках.

Перевірка холестерину. Фахівці рекомендують дорослим людям без особливих проблем зі здоров’ям перевіряти свій рівень холестерину кожні чотири-шість років. Якщо є сімейні історії гіперхолестеринемії, серцевих нападів, інсультів, – робити це потрібно частіше.

Медики нагадують, що рівень холестерину в крові вимірюється за допомогою простого аналізу крові.

«Оскільки його підвищення не викликає яких-небудь серйозних симптомів на ранніх стадіях, важливо в профілактичних цілях підтримувати правильний вибір способу життя, дотримуватися здорового раціону, практикувати фізичні вправи і уважно стежити за будь-якими іншими попереджувальними ознаками небезпечного порушення», – поділилися радою експерти.

 

Джерело:   Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Якщо маєте підвищений холестирин, то треба змінити харчові звички

 

Лікарі назвали 25-річний вік ідеальним для початку перевірки рівня холестерину

 

Якщо маєте підвищений холестирин, то треба змінити харчові звички

 

 

Наши рекомендации