Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

У прискореного серцебиття безліч причин

20.01.2020
кардиология

Прискорене серцебиття може вказувати на проблеми зі здоров’ям.

Насправді, у цього симптому безліч причин і не завжди це свідчить про серйозні проблеми з серцем.

Серцебиття часто відбувається при сильному фізичному навантаженні або підвищенні температури тіла. Не варто цього боятися, таке серцебиття проходить самостійно, коли причина його можна усунути безпосередньо зникає, людина заспокоюється.

Однак іноді цей процес є результатом тахікардії або захворювань серця. Починається все звичайно з різкого удару в серце, вас неначе вдарили в груди. Потім з’являється дуже сильне серцебиття, вам важко дихати, не вистачає повітря, може крутитися голова і темніти в очах.

У деяких випадках люди плутають серцебиття з інфарктом міокарда. У будь-якому випадку необхідно терміново викликати лікаря або швидку допомогу, щоб фахівці зробили висновок і призначили лікування.

Якщо напад пройшло само собою, радимо сходити до лікаря і зробити кардіограму.

Нагадаємо, вчені розкрили секрет здоров’я і довголіття, завдяки якому можна скоротити ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Так, завдяки горіхам в своєму раціоні, можна зробити серце здоровіше і сильніше.

Медики довели, що з’їдаючи щодня жменю горіхів, істотно знижується ризик виникнення і розвитку інфарктів та інших серцево-судинних захворювань у діабетиків в середньому на 33%.

Найбільшу користь людям, схильним до вищевказаних захворювань, приносять лісові горіхи, включаючи пекан, макадамія і фундук.

Також це так звані «ліки» прекрасно працюють в якості профілактики. Навряд чи хтось відмовиться від жмені фундука в день, адже практично всі люблять горіхи.

Особливо вони корисні тим, хто схильний до серцево-судинних захворюваннь або страждає від діабету. Мигдаль або волоські горіхи нададуть величезну користь, але ще більшою вона буде саме від фундука.

Серцево-судинні захворювання є провідною причиною смертності в розвинених країнах, і найчастіше саме від цих хвороб помирають пацієнти з діабетом. Дослідження показало, що якщо ці пацієнти з’їдають всього по тридцять грамів горіхів п’ять днів на тиждень, то ризик смерті від інфаркту у них зменшується на 34%, а небезпека смерті від інсульту на 17%.

Більш того, значно зміцнюються стінки судин, поліпшується кровообігу, більш активно стимулюється робота мозку. Вчені рекомендують щодня з’їдати хоча б жменю доступних горіхів, і тоді неприємні захворювання будуть обходити стороною.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Кардіомент – традиційний склад в сучасній формі

 

Що запобігає появі серцевої недостатності

 

Як банан збереже серце від холоду?

Наши рекомендации