Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Партія антивірусних препаратів від COVID-19 — це гуманітарна допомога від Індії

18.07.2020
коронавірус

Україна отримала з Індії 50 тисяч капсул антивірусного препарату OMVIR, який входить до протоколу лікування коронавірусу COVID-19. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначено, що партія антивірусних препаратів — це гуманітарна допомога. Кожна капсула OMVIR містить 75 мг діючої речовини Oseltamivier Phosphate, яке входить в український протокол лікування COVID-19.

Заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко зазначив, що переданих ліків вистачить, приблизно, для 5 тисяч пацієнтів, а опорні лікарні дуже зацікавлені в його отриманні. Посол Індії в Україні Партха Сатпатхі запевнив, що якщо виникне необхідність, то його країна готова направити нову партію OMVIR.

Нагадаємо, на початку травня Індія передавала Україні 30 тисяч таблеток гідроксихлорохіну, який також застосовується для лікування COVID-19. Також Індія передала вакцини від тифу, менінгіту, холери та малярії, призначених для українського миротворчого контингенту в Конго.

 

Джерело:  aspekty.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Зниження показника інфікування медиків на коронавірус

 

Коронавірус «експлуатує» нерівність у системах охорони здоров’я та розколи суспільства

 

ВОЗ надала Україні витратні матеріали, реагенти і критично важливе лабораторне обладнання для прискорення, збільшення і автоматизації ПЛР-тестування на коронавірус

 

Наши рекомендации