Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Напій для довголіття

04.02.2021
народная медицина

Речовини, якими чай з лимоном забезпечує організм, мають властивість зміцнювати імунітет, покращуючи захист людини від інфекцій.

На думку вчених з США, чай з лимоном може називатися напоєм довголіття – завдяки його корисному ефекту збільшуються шанси на продовження життя. Доводи фахівців опублікувало британське видання Express.

Зокрема, вони відзначають, що додавання лимона в чорний чай покращує засвоєння чайних антиоксидантів – “здатність організму засвоювати антиоксиданти з чаю за рахунок лимона підвищується приблизно на 80 відсотків”.

Крім того, сік лимона, що потрапляє в напій, відрізняється багатим складом з корисних для підтримки здоров’я речовин. При вживанні чаю з лимоном відбувається отримання певних доз кальцію, магнію, вітаміну С, біофлавоноїдів.

Якщо зробити пиття чаю з лимоном регулярної звичкою (при відсутності протипоказань, зрозуміло), він дійсно може стати для людини напоєм довголіття. Перераховані речовини можуть ефективно підтримувати хороший стан серця, допомагають контролювати вагу, покращують травлення.

До того “вони сприяють зміцненню імунітету, борються з інфекціями».

Наслідком цього може стати збільшення тривалості життя, допускають фахівці.

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Який чай допоможе впоратися з високим тиском

 

Як не переплутати коронавірус зі звичайною застудою і вчасно зреагувати на захворювання

 

Чай на основі шавлії і перилли здатен пригнічувати активність COVID-19

 

Наши рекомендации