Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Коли шкіра сигналізує про діабет

12.12.2019
инсулин

Експерти назвали проблеми зі шкірою, що сигналізують про діабет. При цьому сама людина може не підозрювати про хворобу.

У Німеччині на діабет хворіють більше 7 млн ​​осіб і у кожного другого є шкірні проблеми, що вказують на неадекватну терапію. Знаючи про зв’язок з цим, люди зможуть вчасно звернути увагу на проблему і пройти обстеження.

«Ми знаємо про 50 шкірних хвороб, що виникають через порушення обміну речовин. Швидше за все, вони розвиваються через ослаблений імунітет і запальних процесів, що протікають в організмі », – розповіла професор Клаудія Пфелер.
Найпоширенішою ознакою діабету другого типу є коричневі плями на гомілці, ступнях, передпліччі, що зустрічаються у 70% пацієнтів. В процесі лікування пігментація зникає. Грибкові інфекції, супроводжувані сверблячкою, є маркером захворювання. Якщо протигрибкові засоби не допомагають, варто перевірити рівень цукру в крові. При підтвердженні діагнозу потрібно звернутися до фахівця, так як пошкоджена нігтьова пластина може стати «воротами» для бактерій, що вкрай небажані при даному стані.

Бактерії, які потрапляють в організм через невеликі рани на ногах, можуть викликати серйозну інфекцію – бешиха. Хвороба починається з палаючого почервоніння, швидко поширює по обличчю і гомілок. Стан супроводжується ознобом і температурою. Часто люди з діабетом скаржаться на свербіння і лущення. Якщо неприємні симптоми не вдається зняти антигістамінними засобами та кортізоновой маззю, варто перевірити роботу нирок. Для профілактики шкірних проблем рекомендується використовувати сечовину, вітамін E, алое вера, пантенол, гліцерин.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

7 ключових ознак за якими діагностують цукровий діабет

 

Як покращити потенцію при діабеті

 

Немає двох типів діабету: їх п’ять!

Наши рекомендации