Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

7 ключових ознак за якими діагностують цукровий діабет

01.12.2019
тип 2

Старший клінічний консультант в Diabetes UK Наталія Марсланд назвала 7 ключових ознак цукрового діабету. Експерт стверджує, що симптоми нерідко виявляють себе задовго до діагностування захворювання.

Найбільш частою ознакою недуги є часте сечовипускання. «Втомлена» підшлункова залоза не може виробляти достатню кількість інсуліну, високий рівень цукру в свою чергу позначається на сечі, яка починає пахнути специфічно. Почуття спраги – ще один ключовий симптом, пов’язаний з зневодненням організму. У деяких випадках доходить до полидипсии (непереборне бажання пити). Якщо має місце втома протягом дня, незважаючи на хороший відпочинок, то це може бути результатом або високого, або низького рівня цукру, що не можна залишати без уваги. Подібний спад особливо часто в післяобідній час.

Ще одна попереджувальна ознака захворювання – безпричинна втрата ваги, що стосується як діабету 1 типу, так і 2. При недузі рівень глюкози в крові може бути аномально високим, що забезпечує ідеальні умови для зростання природно присутніх дріжджів, при цьому зменшується здатність організму боротися з інфекцією . Це найчастіше проявляється в свербінні в області піхви або пеніса.

Рани або виразки, які заживають більше кількох тижнів, часто вказують на цукровий діабет, в результаті чого збільшує ризик грибкових і бактеріальних інфекцій, гангрени. Затуманений зір завершує список 7 ключових ознак.

 

Джерело: Новини Ю

 

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЧИТАННЯ:

Тяжелая умственная деятельность может поспособствовать развитию диабета

 

Грецкие орехи могут снизить распространенность диабета

 

Как диабет второго типа отступает под натиском низкокалорийной еды

 

 

Наши рекомендации