Панацея 2011
Мы в twitter Мы в Youtube

Норма яєць на добу

06.02.2021
куриные яйца

Яйця – відмінне джерело білка та інших поживних речовин. Крім того, цей продукт вважається одним з найпопулярніших в світі і входить до складу різних страв. Тому багато людей навіть не замислюються про те, скільки яєць вони їдять. Нещодавно фахівці з’ясували, що щоденне вживання яєць може бути небезпечним.

Так, провідні експерти в галузі охорони здоров’я з клініки Мейо заявили, що більшість здорових людей можуть без шкоди для здоров’я з’їдати до семи яєць на тиждень. Однак для людей з діабетом така кількість яєць може збільшити ризик розвитку серцевих захворювань, пише Eat This, Not That!

Крім того, дослідження вчених з Університету Південної Австралії, університету Катару і Китайського медичного університету довели зв’язок яєць з діабетом. Виявилося, що ті, хто їв хоча б одне яйце в день, мали підвищений ризик діабету на 60%. При чому це явище було більше виражено у жінок, ніж у чоловіків. Причиною цього назвали високий рівень холестерину, який міститься в яйцях.

Багато праць вчених також довели, що вживання в їжу яєць, може підвищити ризик серцевих захворювань і смерті. Результати дослідження показали, що навіть для здорових людей велике вживання яєць може виявитися небезпечним. У зв’язку з цим вчені з клініки Мейо порадили не їсти яйця кожен день.

Також експерти назвали продукти, які мають схожий негативний вплив на серце і можуть збільшити ризик діабету. До них віднесли різні м’ясні делікатеси, кури гриль, солодкі соки і білий рис. Ці продукти також не рекомендується їсти кожен день.

 

Джерело:    ukrhealth.net

 

РЕКОМЕНДУЭМО ДО ЧИТАННЯ:

Як готувати яйця, щоб було корисно?

 

Одне перепелине яйце забезпечує значну кількість добової потреби у вітамінах

 

Яйце знизить вагу

 

Наши рекомендации